Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Drukarka HP F2180

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ppp
Gość

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 1:08 pm  OP    Temat postu: Drukarka HP F2180 Odpowiedz z cytatem Pisownia

Mam urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet F2180. Mam zainstalowany czarny tusz, a mimo tego nie chce kopiować na czarno-biało. Po wybraniu opcji "Kopia czarno-biała" z Centrum obsługi HP wyskakuje komunikat "Urządzenie jest zajęte". Ktoś miał podobny problem?
Powrót do góry
samolot

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 9:04 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Cytat:
Centrum obsługi HP wyskakuje komunikat "Urządzenie jest zajęte".

Drukarki HP, korzystające z oprogramowania HP mają to do siebie, że wymagają dokonania rejestracji urządzenia na ich stronie. Bez tego to oprogramowanie daje takie dziwne komunikaty lub podobne.

Wyjścia są dwa:

1.Jeśli korzystasz z oprogramowania HP, to powinieneś do końca i konsekwentnie spełnić jego wszystkie zalecenia, czyli przejść pozytywnie proces rejestracji. Z doświadczenia wiadomo, że użytkownik mając perspektywę straty kilkunastu minut na te czynności, często rezygnuje z rejestracji. W takim przypadku funkcjonalność urządzenia jest ograniczana. Przykre ale prawdziwe. Sam zmagałem się z tym problemem, a po rejestracji problemy znikają.

2. Zrezygnuj z oprogramowania HP i pozwól systemowi operacyjnemu, by to on automatycznie zajął się zarządzaniem drukarką. Jeśli masz Windows 10, to na pewno to uprości i usprawni działanie drukarki.

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach