Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[Android] 3 Balls - gra logiczna

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Pole do popisu (beta testy)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DoKo Games
Gość

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:15 am  OP    Temat postu: [Android] 3 Balls - gra logiczna Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam. Chciałbym zaprezentować moją grę stworzoną w programie Unity3D, w którą włożyłem naprawdę sporo pracy i czasu.

Gra polega na układaniu drogi dla piłek tak, aby wpadły do odpowiednich koszy. Jest to gra logiczna i nieraz naprawdę trzeba się nagłowić żeby piłka znalazła się na swoim miejscu. W każdym poziomie piłki i kosze są rozstawione w całkowicie innych miejscach więc trzeba zbudować nową drogę i dzięki temu gra szybko się nie powinna znudzić. Grafika myślę że ciekawa, różnokolorowa i po raz pierwszy podjąłem się stworzenia własnej muzyki do gry. Jest to bardzo spokojna, relaksująca muzyka bo według mnie taka najbardziej pasuje do gier na myślenie... Ale jak to wszystko mi wyszło to już pozostawiam Wam do oceniania.

Wrzucam linka do gry na Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DoKoGames.Balls

Pozdrawiam
Powrót do góry
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Pole do popisu (beta testy) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach