Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

YouTube App - Angular4

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Webmasterstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalk91

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 4:06 pm  OP    Temat postu: YouTube App - Angular4 Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam wszystkich,
Potrzebuj? pomocy. Mam za zadanie stworzy? aplikacj?, która b?dzie wyrzuca?a list? filmów z youtuba, piosenek etc. Mam pod??czy? YouTube Api, ale kompletnie nie wiem jak si? do tego zabra?.
Pisz? w Angular4. Jestem kompletnym nowicjuszem i potrzebuj? mega pomocy.
Kto? co? poradzi? Mo?e kto? pisa? tak? apk?, albo móg?by poleci? jakiego? gotowe repo?
Nie wiem co kiedy i w jakim pliku mam zawrze?... Mam po prostu mega problem. Pomo?ecie?

samolot

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 10:57 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Nie jestem takim osobom, jak ty, nie?yczliwy, ale w takich wypowiedziach widz? niestety lenistwo ich autora.
1. Skoro kto? ci zleci? takie zadanie, to zapewne zak?ada, ?e jeste? do jego wykonania przygotowany
2. Je?li nie jeste? przygotowany , to mo?liwe, ?e zmarnowa?e? swój czas na przygotowanie si?.
3. Nigdy nie jest tak, ?e piekarzowi zleca si? wykonanie promu kosmicznego, co najwy?ej piekarzowi znaj?cemu ju? swój zawód, zleca si? upieczenie jakich? wykwintnych ciastek, a do tego, wg oceny zlecaj?cego, powinien by? przygotowany. Je?li jednak zlecaj?cy nie wie o braku przygotowania wykonawcy zlecenia, a wykonawca wie, ?e nie jest przygotowany, a mimo to obaj brn? w t? niezr?czn? sytuacj?, a albo jeden z nich nie nadaje si? do pe?nienia swej funkcji, albo, co gorsza , obaj nie spe?niaj? wymaga? stawianych ich stanowiskom.

Nigdy wi?c nie pisz o swym zielonym kolorze, bo tylko trawa dobrze w nim wygl?da.
Wg mnie jedynym sposobem zmiany twojego koloru jest rzetelne zapoznanie si? z ca?? tematyk? zadania do tego stopnia wtajemniczenia, by umie? to zadanie wykona?.
Tak?e przede wszystkim si?gnij do tych materia?ów, które ci zlecaj?cy wskaza?, ?e masz si? z nimi zapozna?.

Cytat:
Mam pod??czy? YouTube Api

Poczytaj o API udost?pnianym przez Google, w kontek?cie wykupionego przez nich YouTube. Na pewno w sieci sa udost?pnione obszerne informacje na ten temat. A temat nie jest na 5 minut. Napisanie aplikacji nie jest do zrobienia na kolanie.
A zak?adam, ?e nie chcesz przecie? dosta? gotowca, którego dzia?anie nie b?dziesz rozumia?. Po to masz napisa? to sam, by? wiedzia?, jak to robi?.
Na gotowca raczej nie masz co liczy?. Ale przy wk?adzie swojej pracy na pewno mo?esz liczy? na podpowiedzi w konkretnych problemach pisania kodu.

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Webmasterstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach