Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Programowanie pod linux

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RobertVox1977

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 12:55 pm  OP    Temat postu: Programowanie pod linux Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam,

zamierzam nauczyc sie jakiegos jezyka programowania.
Jestem pasjonatem systemu Linux i zalezy mi abym na tym systemie pracowal w pracy..
Jezyk programowania nie ma dla mnie wiekszej roli, najwazniejsze abym po jego wybraniu mogl wybrac wiele ofert pracy gdzie bede pracowac na Linux.
Czyzby c++ pod Linux?? a moze cos innego?

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sousuke

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 1:55 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Python, Ruby, C# (.NET Core), Java, do wyboru do koloru.
RobertVox1977

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 2:16 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Dzieki. Zgadza sie tylko problem w tym ze w ok 2% firmach, gdzie programuje sie w tych jezykach mozna uzywac Linux jako stacja robocza.....
Mi chodzi o taka technologie gdzie ponad polowa to bedzie linux. (jesli takowa jest).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hurgadion

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 2:52 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Przepraszam,
ale trochę nie rozumiem... w jakim celu to ograniczenie do Linuxa ? :) moim zdaniem to studenckie podejście... :) trzeba umieć pracować na takich systemach operacyjnych, które są popularne w danych kraju, czyli Linux/Windows... no i może jakiś Android, może coś pominąłem... chyba, ze chcesz się dość ostro specjalizować, ale dla programisty to chyba nie jest zbyt dobre... moim zdaniem ograniczanie się tylko i wyłącznie do Linuxa nie jest dobre... :) ale to tylko mój punkt widzenia... :)

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach