Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Microsoft Office 2016 - wersja językowa

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymon81

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 10:57 pm  OP    Temat postu: Microsoft Office 2016 - wersja językowa Odpowiedz z cytatem Pisownia

Czy to oprogramowanie jest uniwersalne jeśli chodzi o wersję językową jeśli kupię je np za granicą ? Czy wówczas będzie możliwe ustawienie całego interfejsu po polsku ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
samolot

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 6:25 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

O ile ja się orientuję, to Windows i inne sztandarowe aplikacja Microsoftu korzystają od dawna z tak zwanej globalizacji, czyli mają zaimplementowany mechanizm ustawiania wersji językowej. W Unii Europejskiej jest to na pewno. Po prostu, instalując system operacyjny, w ustawieniach ustawiasz swój język.
Nie jestem pewien, jak to jest w krajach, które zostały przez stany Zjednoczone uznane za "nie przestrzegające wartości świata zachodniego". Wtedy, przykładowo, być może, w takich krajach zakres dystrybucji jest w jakiś sposób ograniczony. Być może to dotyczy wersji pudełkowej.
Mi się wydaje, że za granicą Polski można kupić Windowsa jak i Microsoft Office poprzez Internet z polskiej strony internetowej.
Są w Polsce na przykład sprzedawane nie tylko przez Microsoft, ale przez firmy trzecie, z tak zwanego drugiego obiegu. Czyli ich pierwotni właściciele odsprzedali programy wraz z kluczami aktywacyjnymi firmom, które sprzedają je na rynku wtórnym. Nie tak dawno przeczytałem na stronie PC WORLDA, gdzie takie programy można kupić. Jest tam link do sprzedawcy. Taka wtórna sprzedaż jest wg nich całkowicie legalna.

Szymon81

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 8:00 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

A możesz podać tego linka ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
samolot

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 8:54 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Poniżej jest link do strony, na którą trafiłem przeglądając witrynę PcWorld : Świat licencji oprogramowania

Uzyskaj dożywotnią i legalną licencje dla domu lub firmy.
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach