Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Dodawanie podpisu a poprzednie posty

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luke

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 7:30 pm  OP    Temat postu: Dodawanie podpisu a poprzednie posty Odpowiedz z cytatem Pisownia

Przez jakiś czas usunąłem treść podpisu z forum i teraz po ponownym dodaniu go zauważyłem, że nie pojawia się on przy postach, które pisałem, gdy treść podpisu była pustym ciągiem znaków. Pewnie jest to związane z tym, że gdy użytkownik ma ustawiony pusty podpis, pole "dodaj podpis" przy dodawaniu posta nie jest zaznaczane. I tu rodzi się pytanie - czy powinno tak być?

PS. Nie chodzi mi o dodanie mi brakujących podpisów, po prostu zwracam uwagę na być może niezamierzoną funkcjonalność.

samolot

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 9:04 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Cytat:
po ponownym dodaniu go zauważyłem, że nie pojawia się on przy postach, które pisałem, gdy treść podpisu była pustym ciągiem znaków.
No chyba to jest logiczne, że jeśli w czasie pisanie postów podpisu nie było, to obecne dodanie podpisu chyba nie powinno zmieniać sytuacji pod postami poprzednio pisanymi, gdy ustawienia miałeś takie, że tego podpisu nie było?
Zauważ też, że czasem treść archiwalnych postów nijak się ma do znacznie później dodanego podpisu. Ale to tyko moja opinia.
Mi się zresztą wydaje, że mój obecny podpis figuruje nawet przy najstarszych moich postach
Patrz chociażby na post z 2006 r: http://www.coderscity.pl/sutra16266.html&highlight=#16266
Ten znacznie później dodany podpis ma się nijak do sytuacji roku 2006, bo brzmi niewiarygodnie i zafałszowuje ówczesny stan rzeczy.
Zapewne niebawem marcin_an odpowie dokładnie na twoje pytanie.

marcin_an

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 10:48 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Luke:
Nigdy tego nie zauważyłem, ale faktycznie taki błąd występuje. Rzucę na to okiem pod koniec tygodnia.

Samolot:
Podpis i treść posta to oddzielne sprawy. Post to wiadomość pisana w danym momencie. Sygnaturka jest natomiast powiązana z kontem i opisuje danego użytkownika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach