Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Selenium vs Python

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Python
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margie
Gość

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 5:03 pm  OP    Temat postu: Selenium vs Python Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam wszystkich. :)

Muszę stworzyć zautomatyzowaną wersję planu testowego w Pythonie (na podstawie Selenium) - czyli chodzi o napisanie skryptu, który będzie otwierał w kolejności przeglądarki sieciowe, przechodził w określonej kolejności kroki i zaznaczał każdy jako passed lub faild opdowiednio.
Poza tym ten pojedynczy skrypt, który będzie przechodził cały plan testowy musi działać bez mojej iteracji.

Nie oczekuję gotowego skryptu oczywiście, ale jakiekolwiek wskazówki byłyby dla mnie bezcenne.

Dziękuję za uwagę,
i pozdrawiam
Powrót do góry
Merano

PostWysłany: Nie Sie 24, 2014 8:38 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Ponieważ jak widać nikt nie jest w stanie Ci pomóc, to może opisz swój problem na forum Pythona? http://pl.python.org/forum/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Python Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach