Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[Windows] Jakiego antywirusa u?ywasz?

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sieci komputerowe i Internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
UczMnieProsze

PostWysłany: Sro Lip 10, 2013 11:21 pm  OP    Temat postu: [Windows] Jakiego antywirusa u?ywasz? Odpowiedz z cytatem Pisownia

Cze??!!
?eby d?ugo nie dr??y? tematu... zastanawia mnie jakich antywirusów i firewalli u?ywaj? najlepsi, czyli wy!
Mówi? o ?rodowisku windows. Mile widziane uzasadnienia :D

nowator

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 12:00 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Nie u?ywam antywirusa :( Jedynie COMODO Firewall, z racji tego, ?e mog? kontrolowac wi?szko?? procesów na komputerze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Przemuss

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 6:29 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Z p?atnych u?ywa?em: Kasperskiego, Eseta. Nie mam zastrze?e? do nich.
Aktualnie jad? na darmowym: AVG. Zobaczymy jak b?dzie mnie chroni?.

Firewall to ten wbudowany w system. Nie ma sensu go mie? je?li komputer mam za routerem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Garf

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 8:58 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Antywirus: Avast. Kwestia przyzwyczajenia do oprogramowania, obecnie ma ca?kiem przyjemny interfejs i nie obci??a zbytnio systemu. W wersji 8 dodano genialn? rzecz: monitor zainstalowanego oprogramowania (niestety tylko dla wybranych programów) pod k?tem istnienia aktualizacji.

Firewall: do niedawna by? Sygate Personal Firewall. Od czasu kiedy zacz??em nami?tnie u?ywa? WiFi, SFP przesta? sobie z tym radzi? (znany problem z paleniem pakietów DHCP). Obecnie testuj? Privatefirewall 7, Comodo okaza?o si? zbyt uci??liwe. W obecnym brakuje mi najbardziej wykresu obci??enia sieci.

Jak do tej pory, ?adnej infekcji.

Stanis?aw Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
strom

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 10:28 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Antywirus - nie
Firewall -> siedze za routerem
Powrót do góry
kabu

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 3:00 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Antywirus + firewall: comodo
Powrót do góry
jelcyn
Site Admin

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 4:47 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Kaspersky. Dlaczego? Bo nie lubi? antywirusów, które wiedz? lepiej ode mnie co chc? zrobi?. Np. taki AVG kiedy? mi wrzuci? plik do kwarantanny bo podejrzewa?, ?e to wirus po czym weso?o mnie poinformowa? o tym, co zrobi?. A Kaspersky jak natrafi na podejrzany plik to si? pyta, co ma z nim zrobi?. Mo?e to dziwne, ale nie lubi? programów, które wszystko wiedz? lepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xezis

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 6:34 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Norton Internet Security + Router
samolot

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 8:43 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Ja u?ywam Norton 360
Nasedo95

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 9:33 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Windows sam zapewnia mi "ochron?". Nie korzystam z zewn?trznych ?róde? danych, a pliki pobieram tylko z zaufanych ?róde?. Od trzech lat nie mia?em ?adnego wirusa. Raz na kilka miesi?cy przeskanuj? jakim? webowym skanerem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sieci komputerowe i Internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach