Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Python a android

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Python
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lalo
Gość

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 6:16 pm  OP    Temat postu: Python a android Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam,
Niedawno zacząłem naukę pythona. Ostatnio trafiłem na informację, że można pisać aplikacje na androida w pythonie. Jednak trafiłem też na info, że jest to tylko sztuka dla sztuki. Chciałbym napisać aplikację a'la test abcd z pytaniami wybieranymi przez "egzaminatora" dla uczniów i ustalaniem czasu trwania testu. Czy stworzenie czegoś takiego byłoby opłacalne w pythonie. Spotkał może ktoś się z jakimś kursem jak zacząć tworzyć w pythonie na androida a może jest jakiś specjalny framework do tworzenia na androida?
Powrót do góry
Luke

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 8:06 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

http://clusterbleep.net/blog/2012/07/31/how-to-create-an-android-app-and-apk-on-android-with-python/
TPJ77
Gość

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 5:52 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Cytat:
Ostatnio trafiłem na informację, że można pisać aplikacje na androida w pythonie. Jednak trafiłem też na info, że jest to tylko sztuka dla sztuki.

Czy sztuka dla sztuki? Zapewne zależy od tego, jak to robić. I po co.

Zastanów się, co Cię interesuje. Czy chcesz pisać aplikacje TYLKO na Androida? Czy może raczej takie aplikacje, które potem będą portowane (albo "portowane") na iOS, WP i inne systemy mobilne?

A może interesuje Cię raczej desktop, a Androida traktujesz jako dodatek?

Rzuć okiem na Kivy. Nie wiem, co to warte, bo nie próbowałem. Ale jakaś opcja dla Pythona i Androida to może być.

http://kivy.org/#home
Powrót do góry
petka

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 10:51 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Luke napisał:
http://clusterbleep.net/blog/2012/07/31/how-to-create-an-android-app-and-apk-on-android-with-python/

Swietny tutorial dla poczatkujacych w danym jezyku (takich jak ja w Python).
Potem juz mozna analogicznie modyfikowac kod i dodawac swoje rzeczy. Super! Dzieki!

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Python Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach