Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Usunięcie konta

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 2:56 pm  OP    Temat postu: Usunięcie konta Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam was serdecznie, nie znalazłem takiej informacji, toteż chciałbym się dowiedzieć: Jak usunąć konto z forum? Chciałbym się pozbyć swojego, bo już go nie potrzebuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin_an

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 2:59 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Ponadto pytałeś się mnie i otrzymałeś odpowiedź na PW. Nie wiem po co, ale powtórzę: nie dostrzegam podstaw do usunięcia konta.
Goku

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 3:06 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Przepraszam, gdzieś zapodziałem tę wiadomość. Skoro nie ma podstaw to dobrze, ale konkretnie chodzi mi o zmianę bezsensownego loginu w moim koncie na coś bardziej poważnego. Ponadto miałem już konto: bingo009 i nie mogę się na nie dostać, więc zgaduję, że zostało usunięte,
Powrót do góry
marcin_an

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 3:48 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Prywatne wiadomości ode mnie są usuwane po miesiącu od daty ich wysłania. Możliwe, że została usunięta, jeżeli przez miesiąc nie interesowałeś się tą sprawą.

Konta są usuwane tylko w ramach blokowania użytkowników, a to ma miejsce zasadniczo tylko w przypadku spamerów, zadaniowców i osób szczególnie uciążliwych. Jeżeli konto bingo009 istniało i zostało usunięte, to ja bym się tym nie chwalił. Niemniej konto takie nie zostało usunięte w ciągu ostatnich 2 lat. Od początku 2011 prowadzony jest rejestr blokad i jest mała szansa, żeby blokada nie została tam uwzględniona.

W przypadkach innych niż uwzględnione konta nie są blokowane. Takie działanie nie ma sensu i nie rozumiem nawet, jaką korzyść miałoby ci przynieść to, że z bazy danych zniknie liczba 10559 oraz zostaną zniszczone powiązania między postami. Zaznaczam przy tym, że prosiłeś o skasowanie konta, a nie usunięcie danych, które wiążą ciebie z tym kontem (tj. adresu e-mail).

Zmiana nazwy użytkownika wymaga od administracji stosownych nakładów pracy, dlatego nie jest podejmowana bez powodu. Była kilkukrotnie przeprowadzana, ale wobec stałych użytkowników, którzy dalej z forum korzystają. W jaki sposób chcesz uzasadnić potrzebę wykonania takiej operacji dla użytkownika, który i tak chce przestać korzystać z forum?

Goku

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 8:59 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Konto bingo009 zostało raczej usunięte, bo:
1.Jak mówiłem, nie ma do niego dostępu
2.Nie ma go w liście użytkowników
3.Znalazłem stary temat, jest on oznaczony jako Gość

Więc stąd to założenie. Skoro nie da rady, trudno, a nuż się przyda to konto jeszcze, więc przepraszam za kłopot i dziękuję za wyjaśnienie problemu.
Powrót do góry
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach