Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Python 2.x czy 3?

Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Python
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Merano

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 11:40 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Nieprzystosowany napisał:
Witam serdecznie
Wersja 3.4 jest trochę za świeża i przez to są problemy z dołączaniem zewnętrznych bibliotek. Sporo z nich działa z gałęzią 2.x. Podobnie jest z programami do tworzenia plików wykonywalnych z kodów Pythona. Nawet mój ulubiony edytor PyScripter nie chce działać z wężem spod znaku 3.4.

Faktycznie, kłopoty z najnowszymi wersjami Pythona są denerwujące. Ja też mam ciągłe problemy z tym, że dużo bibliotek nie działa z linią 3.x, a jak kopiuję jakieś przykłady kodu Pythona z internetu, to na 99% jestem pewny że nie będą działać. I faktycznie, nie działają. Trzeba się szarpać z poprawianiem kodu, albo kombinować z instalowaniem jakiś muzealnych wersji Pythona. Dotychczas miałem na kompie wersję 3.4.1, ale zainstalowałem 3.3.0. Przynajmniej PyScripter działa z nią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Python Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach