Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[Android] 3 Balls - gra logiczna

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Pole do popisu (beta testy)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
DoKo Games
Go

PostWysany: Wto Lut 27, 2018 10:15 am  OP    Temat postu: [Android] 3 Balls - gra logiczna Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam. Chciabym zaprezentowa moj gr stworzon w programie Unity3D, w ktr woyem naprawd sporo pracy i czasu.

Gra polega na ukadaniu drogi dla piek tak, aby wpady do odpowiednich koszy. Jest to gra logiczna i nieraz naprawd trzeba si nagowi eby pika znalaza si na swoim miejscu. W kadym poziomie piki i kosze s rozstawione w cakowicie innych miejscach wic trzeba zbudowa now drog i dziki temu gra szybko si nie powinna znudzi. Grafika myl e ciekawa, rnokolorowa i po raz pierwszy podjem si stworzenia wasnej muzyki do gry. Jest to bardzo spokojna, relaksujca muzyka bo wedug mnie taka najbardziej pasuje do gier na mylenie... Ale jak to wszystko mi wyszo to ju pozostawiam Wam do oceniania.

Wrzucam linka do gry na Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DoKoGames.Balls

Pozdrawiam
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Pole do popisu (beta testy) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.12173 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |