Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

YouTube App - Angular4

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Webmasterstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
michalk91

Doczy: 15 Lis 2017
Skd: Gdask

PostWysany: Sro Lis 15, 2017 4:06 pm  OP    Temat postu: YouTube App - Angular4 Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam wszystkich,
Potrzebuj pomocy. Mam za zadanie stworzy aplikacj, ktra bdzie wyrzucaa list filmw z youtuba, piosenek etc. Mam podczy YouTube Api, ale kompletnie nie wiem jak si do tego zabra.
Pisz w Angular4. Jestem kompletnym nowicjuszem i potrzebuj mega pomocy.
Kto co poradzi? Moe kto pisa tak apk, albo mgby poleci jakiego gotowe repo?
Nie wiem co kiedy i w jakim pliku mam zawrze... Mam po prostu mega problem. Pomoecie?

samolot

Doczy: 26 Sty 2006
Skd: Toru

PostWysany: Sro Lis 15, 2017 10:57 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Nie jestem takim osobom, jak ty, nieyczliwy, ale w takich wypowiedziach widz niestety lenistwo ich autora.
1. Skoro kto ci zleci takie zadanie, to zapewne zakada, e jeste do jego wykonania przygotowany
2. Jeli nie jeste przygotowany , to moliwe, e zmarnowae swj czas na przygotowanie si.
3. Nigdy nie jest tak, e piekarzowi zleca si wykonanie promu kosmicznego, co najwyej piekarzowi znajcemu ju swj zawd, zleca si upieczenie jakich wykwintnych ciastek, a do tego, wg oceny zlecajcego, powinien by przygotowany. Jeli jednak zlecajcy nie wie o braku przygotowania wykonawcy zlecenia, a wykonawca wie, e nie jest przygotowany, a mimo to obaj brn w t niezrczn sytuacj, a albo jeden z nich nie nadaje si do penienia swej funkcji, albo, co gorsza , obaj nie speniaj wymaga stawianych ich stanowiskom.

Nigdy wic nie pisz o swym zielonym kolorze, bo tylko trawa dobrze w nim wyglda.
Wg mnie jedynym sposobem zmiany twojego koloru jest rzetelne zapoznanie si z ca tematyk zadania do tego stopnia wtajemniczenia, by umie to zadanie wykona.
Take przede wszystkim signij do tych materiaw, ktre ci zlecajcy wskaza, e masz si z nimi zapozna.

Cytat:
Mam podczy YouTube Api

Poczytaj o API udostpnianym przez Google, w kontekcie wykupionego przez nich YouTube. Na pewno w sieci sa udostpnione obszerne informacje na ten temat. A temat nie jest na 5 minut. Napisanie aplikacji nie jest do zrobienia na kolanie.
A zakadam, e nie chcesz przecie dosta gotowca, ktrego dziaanie nie bdziesz rozumia. Po to masz napisa to sam, by wiedzia, jak to robi.
Na gotowca raczej nie masz co liczy. Ale przy wkadzie swojej pracy na pewno moesz liczy na podpowiedzi w konkretnych problemach pisania kodu.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Webmasterstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.17352 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |