Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Znalezienie pierwszej pracy

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Wicher

Doczy: 18 Lip 2017

PostWysany: Wto Lip 18, 2017 3:21 pm  OP    Temat postu: Znalezienie pierwszej pracy Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam. Od kilku ju lat ucz si samodzielnie jzykw programowania, poznaem na niezym poziomie te technologie: PHP, JavaScript, jQuery, mySQl, i obecnie ucz si Symfony 3. No wanie - wspomn e mam konto na GitHubie z wasnymi projektami.
Mam 34 lata i nie jestem z wyksztacenia ani zawodu programist, tak wic nie koczyem studiw wyszych o profilu "informatyka".
Moje pytanie brzmi tak: Czy osoba o tych parametrach, wieku i zawodzie innym ni programista ma szans zaistnie w brany i pokona najpierw pierwszy szczebel kariery - "Junior" ? (co si jeszcze nie stao)
W sumie wysyam CV od jakiego czasu, w sumie ju ponad miesic, ale miaem tylko jedn ofert.
Czy jest moe u rekruterw taki Alert, e jak osoba ma tyle lat co ja i nie jest informatykiem z zawodu to ju traci na starcie. Dodam ze mam nieze projekty co udowadniam na gitHubie. Co o tym mylicie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
arturooo3
Moderator

Doczy: 04 Lis 2006
Skd: Krakw

PostWysany: Sro Lip 19, 2017 9:48 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Tak, jak najbardziej masz szans.
marcin_an

Doczy: 26 Maj 2005

PostWysany: Pi Lip 21, 2017 5:11 am      Temat postu: Re: Znalezienie pierwszej pracy Odpowiedz z cytatem Pisownia

Szansa istnieje zawsze. Co najwyej jest bliska zeru ;). Jednak...
Wicher napisa:
mam konto na GitHubie z wasnymi projektami

... to wystarczy, eby mia mocn kart w poszukiwaniu pracy. Co prawda moesz mie kopot przy szukaniu pracy przez porednikw, ale w przypadku zgaszania si bezporednio do zainteresowanych pracodawcw bd oni zwracali uwag na takie projekty duo bardziej ni na to, czy masz papierek z uczelni.

Skoro siedzisz w web-devie, to masz te moliwo samodzielnej pracy. Rynek ten kurczy si, ale nadal jest wiele firm dajcych ogoszenia, e poszukuj kogo do zrobienia/rozwoju/utrzymania serwisu. W takim przypadku bdziesz jednak musia mie portfolio. Takie zrozumiae dla przecitnego Kowalskiego. GitHub wtedy odpada, bo kody rdowe tam dostpne albo twoje aplikacje niewiele powiedz komu nieobeznanemu z tematem - do niego przemwi zobaczenie kilku gotowych stron, na ktre moe sobie wej, poklika itd.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Alios
Go

PostWysany: Nie Lis 05, 2017 4:10 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Sprbuj z Billennium. Prowadz sporo rekrutacji przy naprawd fajnych projektach z mas specjalistw na pokadzie.
http://billennium.pl/kariera/
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.32755 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |