Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Dowcip - czwarta edycja

Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Mikra

Doczy: 16 Pa 2005
Skd: Lublin

PostWysany: Pi Lip 07, 2017 7:46 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Polak nie znosi wiz i Donald Trump te nie znosi wiz.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
samolot

Doczy: 26 Sty 2006
Skd: Toru

PostWysany: Pi Lip 07, 2017 8:48 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Zadziwiajca zbieno interesw :)
Mikra

PostWysany: Sro Lip 12, 2017 8:15 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Kierownik - sekretarce:
Pani Zosiu, czy moe Pani przegra naszym partnerom wyniki za kwiecie, oni zaraz podejd.
- Dzie dobry, czy to Panom mam przegra wyniki miesiczne?
- Dzie dobry, tak, nam, gdyby bya Pani uprzejma, tu mamy czysta dyskietk.
- Ale oczywicie.
Wstawia dyskietk do napdu i...
# mkfs -t vfat -c /dev/fd0h1440
# mount -t vfat -o iocharset=iso8859-2,codepage=852 /dev/fd0 /mnt/floppy
# find / -noleaf -type f -name Wyniki_Kwiecie.[a-zA-Z] -exec cp '{ }' /mnt/floppy \;
# ls -la /mnt/floppy/Wyniki_Kwiecie.[a-z][A-Z] && sync && sleep 3
wyciga dyskietk i podaje.
Partnerzy: o k*rwa!
Sekretarka: oj, znowu odmontowa zapomniaam.

* * *

Wwczas uczeni w pimie i agenci BSA przyprowadzili do niego kobiet, ktr pochwycono na kopiowaniu CD-kw, a postawiwszy j porodku, powiedzieli do Niego:
Nauczycielu, t kobiet dopiero pochwycono na kopiowaniu CD-kw. W prawie Ustawa o Prawach Autorskich nakazuje nam takie kamieniowa. A Ty co mwisz?. Mwili to wystawiajc go na prb, aby mieli o co go oskary.

Lecz on nachyliwszy si nad laptopem kodowa w assemblerze. A kiedy w dalszym cigu go pytali, podnis si i rzek do nich: Kto z was nie mia nigdy pirackiej kopii, niech pierwszy rzuci na ni kamie. I powtrnie nachyliwszy si kodowa w assemblerze. Kiedy to usyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczli odchodzi, poczynajc od starszych, a do ostatnich. Pozosta tylko on i kobieta, stojca na rodku.
Wwczas, zachowawszy kod na dysku rzek do niej "Kobieto, gdzie oni s? Nikt ci nie potpi?" A ona odrzeka "Nikt, Panie!". Rzek do niej: i ja ciebie nie potpiam. Id, a od tej chwili nie bierz ju do rki CD-ka chronionego prawem autorskim.

A oto znw przemwi do nich tymi sowami: Ja jestem open source, kto idzie za mn, nie bdzie paci bandytom za licencje. Rzekli do niego prawnicy: Ty sam sobie wydajesz licencj. Licencja twoja nie jest prawdziwa! W odpowiedzi rzek do nich: Nawet jeli ja sam sobie wydaj licencj, licencja moja jest prawdziwa, bo wiem skd powsta mj kod rdowy open source i jak bdzie dziaa. Wy za nie wiecie ani co jest w execach, ani co one robi. Wy dajecie sd wedug zasad bandyckich, ja nie broni licencji nikomu. A nawet, jeli zabroni, to moja licencja jest prawdziwa, bo nie jest to mj exec, ale wszystkich, ktrzy si do niego przyczynili.
Powrt do gry
hurgadion

Doczy: 06 Kwi 2011
Skd: Web :)

PostWysany: Czw Lip 13, 2017 3:49 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

troch po bandzie... w tej tematyce jednak zdecydowanie bardziej mi si podobao opowiadanie "Ptla histerezy" z antologii s-f...
ksiegowy

Doczy: 25 Lip 2017
Skd: Pozna

PostWysany: Wto Lip 25, 2017 3:01 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Jasiu wraca po szkole do domu. Mama pyta:
- Jasiu i jak tam w szkole?
- Dobrze, mamo
- A jak tam religia?
- No, pani nam opowiadaa jak Mojesz wyprowadza lud wybrany z ziemi egipskiej.
- To powiedz, jak to byo.
- Wic tak szli, szli, szli i doszli do Morza Czerwonego, Mojesz wycign telefon komrkowy, zadzwoni po ekip budowlan, ekipa wybudowaa most, przeszli na drog stron i poszli dalej.
- Jasiu! Pani wam to powiedziaa?!
- Mamo, jakbym powiedzia to tak, jak pani opowiadaa to nigdy by w to nie uwierzya.

hurgadion

PostWysany: Czw Sie 03, 2017 12:28 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

co by zjad Kochanie ? tako... taco ? noo, jako tako...
hurgadion

PostWysany: Czw Sie 03, 2017 2:52 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

mam pewn teori... a moe naszego Pana od rodowiska jaki kornik wydyma... to znaczy komornik... i mu si kojarzy...
Mikra

PostWysany: Pon Sie 28, 2017 7:34 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Polski akcent w teledysku zza elaznej kurtyny (3:25)
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48
Strona 48 z 48

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.35201 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |