Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[Windows 10] Aktualizacja OneDrive

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
samolot

Doczy: 26 Sty 2006
Skd: Toru

PostWysany: Sob Lip 08, 2017 10:59 pm  OP    Temat postu: [Windows 10] Aktualizacja OneDrive Odpowiedz z cytatem Pisownia

Od pewnego czasu pokazuje mi si komunikat jak w zaczniku Klikam, aby si aktualizowa, ale nic dalej si nie dzieje. Z kolei z tego powodu, e aktualizacja nie dochodzi do skutku, to w prawym dolnym rogu ekranu pojawiaj si powiadomienia, e kilkukrotne prby aktualizacji byy nieudane. Dzieje si to na dwu rnych komputerach, wiec wyglda na to, e nie jest to wina moich Systemw Windows 10 , ale tego pliku aktualizacji OneDriveSetup.exe.
Prawd jest tez to, e w Windows 10 pojawiaj si regularne monity o to bym zarejestrowa si w usudze OneDrive, ale przewanie nie mam czasu tego zrobi, bo akurat robi co innego. Czy to moe by przyczyn? No ale jeli ja w tej usudze si nie zarejestrowaem, to tych komunikatw, wg mnie, nie powinienem mie.

W panelu Sterowania nic na ten temat nie mog znale, tam nie ma adnych komunikatw o niepowodzeniu.
Czy mia kto z was takie objawy na Windows 10?

Komunikat OneDrive.png
 Opis:

Pobierz
 Nazwa pliku:  Komunikat OneDrive.png
 Wielko pliku:  9.9 KB
 Pobierano:  20 raz(y)

samolot

PostWysany: Sro Lip 12, 2017 12:20 am  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Ponawiam pytanie. Nie chce mi si wierzy, e to tylko u mnie jest takie zjawisko. :(
wiesniak

Doczy: 18 Sty 2012
Skd: Gliwice

PostWysany: Sro Lip 12, 2017 11:44 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Miaem to kiedy par razy, ale jako si tego pozbyem. Prbowae zacign instalator OneDrive'a z internetu i za jego pomoc zrobi aktualizacj?
Moesz te po prostu odinstalowa OneDrive z systemu, skoro nie korzystasz.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
samolot

PostWysany: Czw Lip 13, 2017 12:11 am  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

On zosta ju pobrany do katalogu Pobrane. Teraz ju nie pamitam, czy sam kliknem, by si pobra, poniewa w trakcie uywania na przykad MS Worda, czy Excela system operacyjny co jaki czas sugerowa mi bym zarejestrowa si w usudze OneDrive. Jako nigdy nie miaem czasu i tak schodzio. Za ktrym tam razem, zniecierpliwiony, wyraziem zgod, ale po tej zgodzie zdaje si system pobra ten program do katalogu pobrane. On ma to gdzie w ustawieniach zapamitane, e pobrane a nie zainstalowane, czy nie skonfigurowane, wiec mam te cige monity. Szczerze mwic nie palio mi si tej chmury. Ale teraz , majc te monity, to kilka razy klikaem ten instalator, ale nic si nie dzieje.

Cytat:
Moesz te po prostu odinstalowa OneDrive z systemu, skoro nie korzystasz.

Wejd z zainstalowane usugi i zobacz, bo tam nie sprawdzaem. Popatrz, co tam s za informacje, bo ostatnio doszedem do wniosku, e jednak moe z tego skorzystam.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.11204 sekund, zapytan = 13
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |