Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[Windows 10] Aktualizacja OneDrive

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
samolot

Doczy: 26 Sty 2006
Skd: Toru?

PostWysany: Sob Lip 08, 2017 10:59 pm  OP    Temat postu: [Windows 10] Aktualizacja OneDrive Odpowiedz z cytatem Pisownia

Od pewnego czasu pokazuje mi si? komunikat jak w za??czniku Klikam, aby si? aktualizowa?, ale nic dalej si? nie dzieje. Z kolei z tego powodu, ?e aktualizacja nie dochodzi do skutku, to w prawym dolnym rogu ekranu pojawiaj? si? powiadomienia, ?e kilkukrotne prby aktualizacji by?y nieudane. Dzieje si? to na dwu r?nych komputerach, wiec wygl?da na to, ?e nie jest to wina moich Systemw Windows 10 , ale tego pliku aktualizacji OneDriveSetup.exe.
Prawd? jest tez to, ?e w Windows 10 pojawiaj? si? regularne monity o to bym zarejestrowa? si? w us?udze OneDrive, ale przewa?nie nie mam czasu tego zrobi?, bo akurat robi? co innego. Czy to mo?e by? przyczyn?? No ale je?li ja w tej us?udze si? nie zarejestrowa?em, to tych komunikatw, wg mnie, nie powinienem mie?.

W panelu Sterowania nic na ten temat nie mog? znale??, tam nie ma ?adnych komunikatw o niepowodzeniu.
Czy mia? kto? z was takie objawy na Windows 10?

Komunikat OneDrive.png
 Opis:

Pobierz
 Nazwa pliku:  Komunikat OneDrive.png
 Wielko pliku:  9.9 KB
 Pobierano:  169 raz(y)

samolot

PostWysany: Sro Lip 12, 2017 12:20 am  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Ponawiam pytanie. Nie chce mi si? wierzy?, ?e to tylko u mnie jest takie zjawisko. :(
wiesniak

Doczy: 18 Sty 2012
Skd: Gliwice

PostWysany: Sro Lip 12, 2017 11:44 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Mia?em to kiedy? par? razy, ale jako? si? tego pozby?em. Prbowa?e? zaci?gn?? instalator OneDrive'a z internetu i za jego pomoc? zrobi? aktualizacj??
Mo?esz te? po prostu odinstalowa? OneDrive z systemu, skoro nie korzystasz.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
samolot

PostWysany: Czw Lip 13, 2017 12:11 am  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

On zosta? ju? pobrany do katalogu Pobrane. Teraz ju? nie pami?tam, czy sam klikn??em, by si? pobra?, poniewa? w trakcie u?ywania na przyk?ad MS Worda, czy Excela system operacyjny co jaki? czas sugerowa? mi bym zarejestrowa? si? w us?udze OneDrive. Jako? nigdy nie mia?em czasu i tak schodzi?o. Za ktrym? tam razem, zniecierpliwiony, wyrazi?em zgod?, ale po tej zgodzie zdaje si? system pobra? ten program do katalogu pobrane. On ma to gdzie? w ustawieniach zapami?tane, ?e pobrane a nie zainstalowane, czy nie skonfigurowane, wiec mam te ci?g?e monity. Szczerze mwi?c nie pali?o mi si? tej chmury. Ale teraz , maj?c te monity, to kilka razy klika?em ten instalator, ale nic si? nie dzieje.

Cytat:
Mo?esz te? po prostu odinstalowa? OneDrive z systemu, skoro nie korzystasz.

Wejd? z zainstalowane us?ugi i zobacz?, bo tam nie sprawdza?em. Popatrz?, co tam s? za informacje, bo ostatnio doszed?em do wniosku, ?e jednak mo?e z tego skorzystam.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.19468 sekund, zapytan = 13
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |