Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[Poczta wp.pl] Znikła możliwość dodania załącznika.

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sieci komputerowe i Internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samolot

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 10:59 am  OP    Temat postu: [Poczta wp.pl] Znikła możliwość dodania załącznika. Odpowiedz z cytatem Pisownia

Wczoraj próbowałem z mojej poczty z wp.pl wysłać e-e-maila z załącznikiem.
Robiłem to dziesiątki razy.
Jednak tym razem w oknie wysyłania e-e-maila zabrakło linku umożliwiającego dodanie załącznika.
Dziś sprawdzałem to samo ale jest tak nadal. Nie przestawiałem żadnych ustawień,
a na stronie poczty czy kontaktów nie ma żadnych opcji by to zmienić.

W załączniku jest zrzut oka z białym polem zamiast elementu "Dodaj załącznik"

Wysłałem do Wirtualnej Polski zapytanie, ale działają tylko w dni powszednie.
Póki co mam pytanie , czy ktoś sie z tym spotkał i jak to odkręcić?

Okno wysyłania maila WPPL.jpg
 Opis:

Pobierz
 Nazwa pliku:  Okno wysyłania maila WPPL.jpg
 Wielkość pliku:  62.7 KB
 Pobierano:  1147 raz(y)

Kokos

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 8:40 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Żeby to obejść użyłbym klienta pocztowego innego niż przeglądarka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
samolot

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 3:58 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Dzwine, bo gdy kliknąłem link "Tryb awaryjny" to pojawił się przycisk "Załącznik".
Gdy go klinąłem, to pojawił sie przycisk "Załącz", potem okno dialogowe, potem...

Jedym słowem tak udziwnili, że jest gorzej niz było.
A ja myślałem ,że to tylko w budownictwie po odkreceniu wodociągu gaz leci.

emilia
Gość

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 7:48 pm      Temat postu: znikła opcja dodania załącznika Odpowiedz z cytatem Pisownia

Tez nie mogłam znależć tej opcji i wysłac zdjęcia powodem jest zmieniona skórka.
zmieniłam skrke na starą i jest ok tak jak było.
Istnieje opcja wyboru skórki.
Powrót do góry
samolot

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 9:26 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Właśnie wtedy oni mi odpowiedzieli, że "ulepszają" interfejs i mogą być kłopoty i jesli chcę, to moge wrócić do starej skórki.
Wróciłem i dobre działanie też wróciło. Jednak nie wszystko działa dobrze, bo teraz często po klknięciu
"Dodaj załacznik" dostaję komunkat, że sewer nie odpowiada i żebym spróbował ponownie, i dopiero
ponowna próba dodania załącznika jest skuteczna.

Mimo powrotu do starej skórki, i tak nieco poprawili interfejs. Kiedyś, gdy kliknęło się "Przenieś do "NazwaKatalogu" ,
to w sytuacji gdy menu podreczne rozwinęło sie w dół tak nisko, że jego część chowała sie pod dolną krawedzią ekranu,
to po przewinięciu strony w górę menu znikało i trzeba było je ponownie wywołać z prawolkliku. Teraz nie znika.

Ale do widowsowego menu mu brakuje, bo w Windowsie , gdy brakuje na dole miejsca, to menu podreczne
rozwija sie w górę.

pimpa
Gość

PostWysłany: Sob Mar 19, 2016 2:07 pm      Temat postu: dodawanie załącznika do wiadomości Odpowiedz z cytatem Pisownia

Chcąc wysłać odpowiedź do otrzymanej wiadomości i jednocześnie wysłać załącznik należy kliknąć w słowo "odpowiedz" znajdujące się na niebieskawej belce znajdującej się pod otrzymaną wiadomością. Otworzy się nowe okno z otrzymaną wiadomością. Tam pod tematem jest opcja "dodaj załącznik".
Powrót do góry
samolot

PostWysłany: Sob Mar 19, 2016 5:50 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Nie czekałem lata na poprawienie interfejsu, zmieniłem system operacyjny :)
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sieci komputerowe i Internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach