Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Połączenie działów "Giełda" i "Oferowana praca/współpraca"

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy działy "Giełda" i "Oferowana praca/współpraca" powinny zostać połączone?
Tak
37%
 37%  [ 6 ]
Nie
31%
 31%  [ 5 ]
Nie wiem / Nie mam Zdania / Odmawiam udzielenia odpowiedzi
31%
 31%  [ 5 ]
Mam inny pomysł (napisz w odpowiedzi jaki)
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 16

Autor Wiadomość
marcin_an

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 3:56 pm  OP    Temat postu: Połączenie działów "Giełda" i "Oferowana praca/współpraca" Odpowiedz z cytatem Pisownia

Co sądzicie o połączeniu działów Giełdy i Oferowana praca/współpraca? W tej chwili "Giełda" stoi prawie cały czas pusta...

Ostatnio zmieniony przez marcin_an dnia Wto Wrz 15, 2015 10:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolinavb
Site Admin

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 7:41 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Ja myślę maestro, że nawet jeśli w tej "giełdzie" na razie prawie nic nie ma,
to jednak te działy powinny być osobno.
Praca, wspłlpraca dla ludzi uczestniczących w forum może być ważna sprawą i wiąże (lub tak powinno być) się z "istotą" forum.
Sprzedać mogą na wielu innych stronach.
No ale ja często mam inne zdanie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin_an

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:00 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

No ale... i tak mogą sprzedawać, tylko że mają do tego oddzielny dział :D. Chyba że sugerujesz całkowite usunięcie możliwości sprzedawania/kupowania, ale z tym byłbym ostrożny. Z jednej strony nie chcę spychać tematu do stopek, bo w ten sposób ryzykuję spam. Z drugiej strony są osoby, które mogłyby chcieć mieć to w jednym miejscu.

Połączenie nie będzie też zaśmiecało działu "Oferowana praca/współpraca", bo w "Giełdzie" są pustki.

Zatem co miałaś na myśli?

izaw

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:14 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Są to inne tematy. Ja byłbym za zachowaniem w obecnej formie, chyba, że usprawni zarządzanie forum. Chyba dział w tą czy w tamtą nie utrudnia administrowania, a że pustki? Trudno, takie są aktualne potrzeby użytkowników.
Sinus32

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:46 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Zważywszy na historię byłbym skłonny stwierdzić jest to nie tylko aktualna, ale i przeszła, oraz docelowa potrzeba użytkowników. Nazwa "Oferowana praca / współpraca / oferty kupna/sprzedaży" nie wygląda aż tak źle jak mogło by się wydawać. Za to biednie wygląda dział z mniej niż setką tematów. Owszem że liczy się treść i wartość merytoryczna, ale to liczby i statystyka mówią o popularności. Dlatego jestem za połączeniem działów i przedłużeniem czasu przechowywania tematów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach