Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Python 2.x czy 3?

Id do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Python
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Merano

Doczy: 23 Lip 2014

PostWysany: Czw Wrz 25, 2014 11:40 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Nieprzystosowany napisa:
Witam serdecznie
Wersja 3.4 jest troch za wiea i przez to s problemy z doczaniem zewntrznych bibliotek. Sporo z nich dziaa z gazi 2.x. Podobnie jest z programami do tworzenia plikw wykonywalnych z kodw Pythona. Nawet mj ulubiony edytor PyScripter nie chce dziaa z wem spod znaku 3.4.

Faktycznie, kopoty z najnowszymi wersjami Pythona s denerwujce. Ja te mam cige problemy z tym, e duo bibliotek nie dziaa z lini 3.x, a jak kopiuj jakie przykady kodu Pythona z internetu, to na 99% jestem pewny e nie bd dziaa. I faktycznie, nie dziaaj. Trzeba si szarpa z poprawianiem kodu, albo kombinowa z instalowaniem jaki muzealnych wersji Pythona. Dotychczas miaem na kompie wersj 3.4.1, ale zainstalowaem 3.3.0. Przynajmniej PyScripter dziaa z ni.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Python Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.12978 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |