Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Poradniki albo tutoriale aby zacząć pisać programy do kart chipowych

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Elektronika, programowanie niskopoziomowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GarryMoveOut

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 2:48 pm  OP    Temat postu: Poradniki albo tutoriale aby zacząć pisać programy do kart chipowych Odpowiedz z cytatem Pisownia

Zainteresowałem się kartami chip. Mam całe masy kart chipowych głównie telefonicznych i trochę się wciągnąłem w ten temat. Chciałbym napisać jakiś program który by manipulował jakoś takimi kartami albo samemu zaprogramować taką kartę. W tym temacie jestem nowy i szukam jakiegoś usystematyzowanego źródła wiedzy np książka, albo coś. Bo na razie wiedza na temat kart wygląda na tyle że są jakieś APDU które się wysyła do karty i ona odpowiada i coś się tam dzieje, czyli moja wiedza jest równa zeru :P A do zabawy kartą jest potrzebny SDK i jakaś dokumentacja. Może ktoś zna jakieś forum albo książkę albo jakąś stronę gdzie jest wprowadzenie jak zacząć programować w tym temacie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Elektronika, programowanie niskopoziomowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach