Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[WinAPI] Przechwyt obrazu z karty WinFast TV

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Biblioteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
dareczek
Go

PostWysany: Pon Lut 06, 2006 2:21 pm  OP    Temat postu: Przechwyt obrazu z karty WinFast TV Odpowiedz z cytatem Pisownia

Uwaga: to pytanie dotyczy WinAPI (API systemowe Windowsa)!

Czy kto wie jakimi funkcjami API mona w prosty i niezawodny sposb pobra obraz z Kamery CCD podczonej do WinFast ale bez koniecznoci wczania oryginalnej aplikacji Karty TV. Mg by tylko pojedyncze klatki co sekund. Do tej pory udao mi si uzyska obraz poprzez przechwytywanie wygldu aplikacji oryginalnej ale nie jest to metoda satysfakcjonujca bo ogranicza pole i wymaga eby bya na wierzchu.
Pozdrawiam
(WinAPI)
Powrt do gry
Petrof

Doczy: 03 Cze 2005

PostWysany: Sro Lut 08, 2006 8:11 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Z tego co wiem to obraz z tej karty jest wywietlany przez Directx. A jak wiadomo Directx(jego interfejs) do najatwiejszych nie naley.
(WinAPI)

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Biblioteki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.12187 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |