Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Jak zwiększyć pojemność komórki na ilość wstawianych danych?

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Bazy danych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aactross

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:58 am  OP    Temat postu: Jak zwiększyć pojemność komórki na ilość wstawianych danych? Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam Serdecznie

Jestem nowym użytkownikiem Accessa i potrzebuję pomocy.
Mam przygotować bazę stanowisk oraz zakres obowiązków. Lista stanowisk (tabela stanowisko)jest stała oraz lista zakresu (tabela zakres jest stała. Zatem przygotowałem dwie tabele jedną z listą stanowisk oraz listą zakresów. W trzeciej tabeli tworzę
zestawienie. Stworzyłem już pola kombi z odnośnikami do do tabeli "stanowisko" oraz "zakres". Chcę aby dane z tabeli zakres były dostępne w całości. Niektóre pola wpisy są skracane do 2555 znaków. Czy istnieje sposób aby były przekazywane cały wpis z tabeli "zakres" do table "zbiorczej". Pozdrawiam

(Tytuł tematu zmieniłem - pisz czytelne tytuły, wg zasad opisanych jak wtym dziale: ZASADY ZAKŁADANIA WĄTKÓW - Samolot)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ohooo
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 1:04 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

format pola jako nota
Powrót do góry
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Bazy danych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach