Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Hosting pod grę internetową

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Webmasterstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzbanek54321

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 3:33 pm  OP    Temat postu: Hosting pod grę internetową Odpowiedz z cytatem Pisownia

Stworzyłem grę internetową, którą umieściłem w hostinger.pl Po raz kolejny mam problem z tym hostingiem, który to problem uniemożliwia działanie strony. Zastanawiam się więc nad zmianą hostingu. Pod uwagę biorę dwa: cba.pl oraz friko.pl Jak uważacie: Który z nich lepszy?
http://matoria.meximas.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sousuke

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 5:14 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Jeśli myślisz poważnie o swojej grze, to zastanów się nad płatnym hostingiem a nie darmowym.
marcin_an

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 8:18 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

dzbanek54321:
Z ciekawości: jakie konkretnie problemy Hostinger powoduje? Jakieś sztuczne zniechęcanie do używania ich "darmowej" opcji czy konkretne kwestie techniczne?

Jeśli nie chcesz płacić pieniędzmi, to nie oczekuj żadnej sensownej oferty. Przy takim założeniu jesteś skazany na lawirowanie między przeszkodami. Ewentualnie poszukaj sponsora - może ktoś ze znajomych ma firmę i odstąpiłby kawałek zasobów serwera. To najlepsza opcja, jeżeli nie możez kupić normalnego hostingu. Nadal nie będzie różowo, nie jest to zbyt komfortowa sytuacja, ale lepsze niż nic. To forum w ten sposób zaczynało - jako dział serwisu hostingowanego gościnnie u jakiejś znajomej firmy.

Ostatnio zmieniony przez marcin_an dnia Wto Lut 14, 2017 8:25 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arturooo3
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 8:21 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

OVH się reklamuje w przypadku hostinógw od 7.99 netto / msc (raczej płatne za rok z góry).
Home.pl w promocji na pierwszy rok nawet taniej, 1.99 netto / msc.

Oba używałem/używam, oba mogę polecić, przy czym:
1. Home.pl jest bardziej user-friendly i prostsze.
2. OVH ma trochę większe możliwości (SSH, SVN, FTP-multi user).

Dodatkowo wybitnie ODRADZAM tworu pt. webd.pl i będe odradzać po kres moich dni, bo męczyłem się z nimi przez dobre 5 lat w tańszych i droższych pakietach. Aczkolwiek w czasach szkoły średniej się po prostu opłacało.. (na krótką metę).

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Webmasterstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach