Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Dzielenie graczy na pokoje. Gra multiplayer w node.js

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> ECMAScript
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Dr Kamil
Go

PostWysany: Wto Maj 03, 2016 6:55 pm  OP    Temat postu: Dzielenie graczy na pokoje. Gra multiplayer w node.js Odpowiedz z cytatem Pisownia

Cze,
Mam pytanieodnonie tworzenia pokoi dla gier multiplayer. Na jakiej zasadzie to dziaa? W google nie mog za wiele na ten temat znale chyba uwaaj, e to proste i nie trzeba tego wyjania.Doszedem do tego, e generuj unikatowy adres url mniejwicej taki /game/id. Teraz w nodzie wiem, e istnieje co takiego /game/:id i z tegorwnie korzystam. Dziki czemu mam pozornie dwa osobne adresy. Jednak gdy kto co zrobi pod adresem /game/1 okazuje si, e zmiany wida rwnie pod /game/2. Chciabym to tak wykorzysta aby jednak tych zmian nie byo bo maj to by dwie osobne gry.
Powrt do gry
Luke

Doczy: 17 Cze 2007
Skd: Szczecin

PostWysany: Sro Maj 04, 2016 9:03 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Masz gdzie bd w logice (ktrej nam oczywicie nie przedstawie).
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> ECMAScript Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.27269 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |