Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[NetBeans] Biblioteka z "Thinking in Java"

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Java
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
fiodor

Doczy: 18 Lut 2016

PostWysany: Czw Lut 18, 2016 3:01 pm  OP    Temat postu: [NetBeans] Biblioteka z "Thinking in Java" Odpowiedz z cytatem Pisownia

Mam problem z doczeniem bibliotek autora z ksiki Thinking in Java. Uywam NetBeansa i kiedy importuje biblioteki i prbuje uy jakiej metody z klas zawartych w tych bubliotekach, pojawia si bd cannot find symbol. Czytaem ju stare wtki z tym samym problemem ale nigdzie nie zosta on rozwizany. Dodam e z innymi gotowymi bibliotekami w formacie .jar nie miaem problemu tylko z t konkretn z TIJ.Prbowaem j importowa jako folder klas z roszerzeniami .java a take po kompilacji do .jar, ale nic nie pomaga. Jeli kto jest w stanie mi pomc to bardzo prosz ;D

Tytu wtku zmieniony przez moderatora. Pisz sensowne tematy! marcin_an
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Java Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.04595 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |