Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Portal dla samotnych - wycena

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Webmasterstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
mds

Doczy: 04 Wrz 2015

PostWysany: Pi Wrz 04, 2015 8:40 pm  OP    Temat postu: Portal dla samotnych - wycena Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam

Mam pytanie, wraz z koleg mamy pomys na portal w stylu Sympatii lub Amorkw, ile by to kosztowao od strony programistycznej ?
Oczywicie w przyblieniu.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
marcin_an

Doczy: 26 Maj 2005

PostWysany: Pi Wrz 04, 2015 10:44 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Za autorsk aplikacj: od 5k do 500k zotych w zalenoci od tego, ile ma by dostarczone przez wykonawc.

Zrobienie minimalnej strony, niemale prototypu, ktry umoliwi wystartowanie serwisowi i sprawdzenie, czy w ogle zaskoczy to ta dolna granica. Potem dojd koszty przerobienia tego na co porzdnego.

Zrobienie penowymiarowego, rozbudowanego serwisu, z dostarczeniem smakowitej domeny, infrastruktury, SEO, marketingu i dugofalow opiek nad serwisem to ta grna granica.

W tej sytuacji poniej 10k nie schodzibym w ogle nawet przy maym serwisie. Ze wzgldw bezpieczestwa. Jeli syszae o kopotach Ashley Madison, to powiniene zrozumie, dlaczego.

Oczywicie mona te znalestudenta, ktry zrobi to za 500z. Jakoci moesz sam si domyli, potencjalnych problemw rwnie. Za 50-150z student moe skonfigurowa gotowe narzdzie (ju bez niespodzianek), ale nie widz na horyzoncie niczego popularnego, co obsuyoby taki temat.

mds

Doczy: 04 Wrz 2015

PostWysany: Sob Wrz 05, 2015 8:47 am  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

No tak wanie mylelimy, e tanie to nie bdzie :)
Studenci odpadaj, jestem grafikiem i wiem jak potrafi namiesza psujcy rynek amatorzy, take w gr wchodzili by tylko fachowcy.
W kadym razie dziki za odpowied, i czas zacz kombinowa jakie wiksze fundusze.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Webmasterstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.09228 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |