Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Dane uczenia sieci neuronowej.

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Java
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Bawena44

Doczy: 08 Lip 2015

PostWysany: Sro Lip 08, 2015 7:44 pm  OP    Temat postu: Dane uczenia sieci neuronowej. Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam, jestem nowy wic na pocztek chciabym si przywita ze wszystkimi forumowiczami. Teraz do sedna problemu. Ot od pewnego czasu zajmuj si programowaniem sieci neuronowej. Zdecydowaem, e sie bdzie uczona bez nauczyciela. Jako metod uczenia nienadzorowanego uyem dobrze znanej metody Donalda Hebba. Wszystko jest prawie gotowe poza jedn rzecz, mianowicie plikami uczcymi. Na pierwszy rzut oka problem wydaje si banalny i skoro doszedem tak daleko, nie powinienem napotka problemu. Niestety go napotkaem :( . Nie wiem jakich plikw uy, w jakich rozszerzeniach itp. Czy maj by to pliki zdjciowe (.jpg) czy w formie binarnej o rozszerzeniu wykorzystywanym przez bibliotek (uywam Encog),
czy pliki tekstowe (.txt) czy jakie inne. A jeli w formie binarnej to jak je wygenerowa, przygotowa, zaprogramowa czy co innego zrobi by takowy plik mi powsta. W miar moliwoci prosz o szybk pomoc. Przekopaem chyba cae google i nic. Dzikuj za trud tkwicy w przeczytaniu mojego postu i za wszystkie przysze odpowiedzi.

PS. Dodam tylko e sie i hebb s napisane w javie. Jak napisaem w zym dziale prosz mnie poprawi.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Java Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.03691 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |