Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[Blogger] Lista z linkami w polu z suwakiem

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Webmasterstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
bukichektor

Doczy: 25 Sie 2009

PostWysany: Czw Lut 26, 2015 10:16 pm  OP    Temat postu: [Blogger] Lista z linkami w polu z suwakiem Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam

Mam w prawym panelu dodan list postw za pomoc widgetu "lista linkw".
Niestety lista ta zrobia si zbyt dua i prawy panel z miejsca przesta by przez to czytelny...
Dlatego te chciabym zrobi tak list i wrzuci j w pole tekstowe z suwakiem.

Kod:

<style type="text/css">
<!--
div.scroll {
height: 200px;
width: 250px;
overflow: auto;
border: 0px;
background-color: #111010;
padding: 8px;
}
-->
</style>

<div class="scroll"></div>

Niestety nie wiem jak to zrobi. I przede wszystkim ,jeli wrzucam takie pole z suwakiem w jeden widget HTML/JAVA i definiuje dla niego height 400 px, to jak wrzuc drugie, do drugiego widgetu HTML/JAVA i ustawie dla niego height 200px , to obydwa maj tak sam wysoko, pomimo rnych wartoci wpisanych.
Jak powinien wyglda css dla pojedynczego pola tekstowego, eby jego formatowanie nie wpywao na nastpne dodawane?
No i jeszcze Bybym bardzo wdziczny za parametry do sformatowania listy. Umieci je w samym divie , czy w style?

Z gry dzikuje za pomoc i przepraszam za pytania odnonie tak podstawowych rzeczy...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Webmasterstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.06121 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |