Forum Coders' city Strona Gwna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Potrzebuj szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

RSS & SideBar (Hotlista, Panel)

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Sprawy dotyczce forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jelcyn
Site Admin

Doczy: 22 Maj 2005
Skd: Rzeszw

PostWysany: Wto Cze 07, 2005 4:21 pm  OP    Temat postu: RSS & SideBar (Hotlista, Panel) Odpowiedz z cytatem Pisownia

Oto nowy bajer jaki dodaem: http://www.coderscity.net/subscribe.php

Uywam opcj dodaj panel (Operka 7.23) i mnie si ten bajer podoba. Aha i nie dawajcie zbyt czstego odwieania (proponuje co 60 minut) bo i tak forum mi generuje spory transfer

Ostatnio zmieniony przez jelcyn dnia Nie Sty 14, 2007 11:09 am, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Chudy

Doczy: 25 Maj 2005
Skd: Katowice

PostWysany: Wto Cze 07, 2005 4:36 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

RSS jest bardzo wygodny. Lubie z niego korzysta odkd dodali go do Operki. Doskonay pomys, gratulacje ;-)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG Tlen
jelcyn
Site Admin

PostWysany: Wto Cze 07, 2005 4:38 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Chudy napisa:
RSS jest bardzo wygodny. Lubie z niego korzysta odkd dodali go do Operki. Doskonay pomys, gratulacje ;-)

od 2 dni wala mi si plik ZIP (pobraem go, gdy okienko code edytowaem) na pulpicie wic w kocu sprbowaem go zainstalowa!

aha, jak kto zna ciekawe i funkcionalne pluginy, niech da mi zna jestem otwarty na rne propozycje
Powrt do gry
Bartosz

Doczy: 15 Wrz 2005

PostWysany: Wto Pa 25, 2005 2:34 pm      Temat postu: Czy mona w ten sposb? Odpowiedz z cytatem Pisownia

Ja uywam spersowalizowanej strony startowej Googla
http://www.google.com/ig
Mona tam doda kanay RSS, nie jako plugin - boczne okno w Operze, Mozilli, ale jako element zwykej strony startowej w oknie gwnym. Fajne - mona ledzi pogod, najwiesze newsy, ale gdyby mona jeszcze mie wgld w nawiesze wiadomoci z forum Visual Basica to byoby fantastycznie mc sobie codzie przeczyta co si dzieje akurat na forum.
Niestety, gdy generuj kana pod podanym adresem dostaj tylko sidebara, czy jest moliwo aby dosta adres kanau?
Np. jak ten http://panorama.infor.pl/rss/aktualnosci.xml

Ps
Polecam http://www.google.com/ig :)
Bart

Marcin_Miga

Doczy: 09 Lis 2005

PostWysany: Wto Lut 28, 2006 2:04 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

A jak doda tego RSS-a do ThunderBirda?
Do Opery jako mi si udao. Ju nie pamitam jak, a usunem. Ale chciabym wiedzie jak do TB...

pozdrawiaMM
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Tlen
Bobinho

Doczy: 08 Pa 2006
Skd: Z Coders' City :D

PostWysany: Sro Sty 31, 2007 5:52 pm      Temat postu: Re: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Z tego co ja pamitam to TB jest programem pocztowym, a tu jest mowa o pluginie do przegldarek :]
Luke

Doczy: 17 Cze 2007
Skd: Szczecin

PostWysany: Wto Lut 10, 2009 8:49 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Sorry za wykopywanie starego wtku, ale adresem jest np. to: http://www.coderscity.net/panel.php?rss&n=20&m=60&t=1000&s=3600&l=0
mihau87

Doczy: 29 Mar 2010

PostWysany: Pi Kwi 02, 2010 4:41 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

mnie pewnie ktos zjedzie zaraz ale musze zapytac:P
jak dodac subskrypcje do konkretnego posta? bo nie chce do calego forum...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
jelcyn
Site Admin

PostWysany: Pi Kwi 02, 2010 5:02 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

nie da si.
tylko na maila moesz otrzymywa powiadomienia
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Gwna -> Sprawy dotyczce forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Moesz dodawa zaczniki na tym forum
Moesz pobiera pliki z tego forum

Debug: strone wygenerowano w 0.02897 sekund, zapytan = 11
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |