Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!
 

 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie...

Jeśli jesteś pierwszy raz na forum do polecam zapoznanie się z tym artykułem. Wyjaśniam w nim, jak można szybko uzyskać odpowiedź na swoje pytanie. Otóż z dużym prawdopodobieństwem nie jesteś pierwszym, kto chce zadać takie pytanie. Wniosek? Sprawdź, czy ktoś już wcześniej nie zadał podobnego pytania, bo zajmie to 5 minut (jeśli zadasz pytanie na forum, to pewnie na odpowiedź będziesz czekać dłużej)

Pierwszy sposób to skorzystanie z forumowej wyszukiwarki (na górze jest link Szukaj). W formularzu należy wpisać jakieś charakterystyczne słowo, które się zazwyczaj nie pojawia przy innych postach a, może się pojawić przy zadaniu Twojego pytania. Jeśli np. potrzebujesz informacji jak wysunąć tackę napędu CD, to należy spróbować wpisać następujące słowa: wysuwanie, tacka, tacki Wpisanie słowa CD nie jest dobrym pomysłem, gdyż to słowo jest dość popularne i może być używane w wielu innych wątkach, które Ciebie nie interesują.

Drugi sposób to skorzystanie z Archiwum starego forum. Załaduje się długi spis treści do wątków, które się na nim pojawiły. Należy w przeglądarce internetowej użyć funkcji wyszukiwania (zwykle trzeba nacisnąć CTRL+F) i wpisać jakieś kluczowe słowo, które mogłoby się pojawić w tytule wątku w którym pojawi się problem podobny do Twojego (czyli może to być słowo wysuwanie, tacka, tacki itp.)

Pamiętaj - nigdy nie zadawaj bezmyślnie pytania, zanim nie upewnisz się, czy ktoś przypadkiem już nie napisał takiego wcześniej.
Debug: strone wygenerowano w 0.01609 sekund, zapytan = 4
contact

| Darmowe programy i porady Jelcyna | Tansze zakupy w Helionie | MS Office Blog |