Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Brak dostępu z zewnątrz do wybranych plików zgromadzonych na serwerze

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Webmasterstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikra

PostWysłany: Nie Mar 20, 2016 10:31 am  OP    Temat postu: Brak dostępu z zewnątrz do wybranych plików zgromadzonych na serwerze Odpowiedz z cytatem Pisownia

Na serwerze w jednym katalogów mam zgromadzonych kilkanaście plików. Część z nich można normalnie pobrać za pośrednictwem strony internetowej a przy próbie pobrania jednego z nich występuje błąd 404 - pliku nie znaleziono (link kieruje tego pliku). Można uzyskać do niego dostęp tylko z poziomu panelu administracyjnego. Wszystkie pliki mają te same uprawnienia i tego samego właściciela.

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin_an
Site Admin

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 3:52 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

To nie serwer o tym decyduje, tylko Joomla. Obecność plików w określonym katalogu na serwerze nie ma znaczenia - istotne jest to, czy Joomla je widzi, czyli czy umieściłeś je tam przez odpowiednie narzędzia tegoż frameworka (jakie - nie wiem, bo nie wiem, co dokładnie masz tam poinstalowane i jak jest aplikacja skonfigurowana).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikra

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 7:37 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Podaję dla potomnych: Joomla gdzieś się posypała, przestał działać moduł administratora i pomogła podmiana plików z kopii zapasowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Webmasterstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach