Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Portal dla samotnych - wycena

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Webmasterstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mds

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2015 8:40 pm  OP    Temat postu: Portal dla samotnych - wycena Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam

Mam pytanie, wraz z kolegą mamy pomysł na portal w stylu Sympatii lub Amorków, ile by to kosztowało od strony programistycznej ?
Oczywiście w przybliżeniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin_an

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2015 10:44 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Za autorską aplikację: od 5k do 500k złotych w zależności od tego, ile ma być dostarczone przez wykonawcę.

Zrobienie minimalnej strony, niemalże prototypu, który umożliwi wystartowanie serwisowi i sprawdzenie, czy w ogóle zaskoczy to ta dolna granica. Potem dojdą koszty przerobienia tego na coś porządnego.

Zrobienie pełnowymiarowego, rozbudowanego serwisu, z dostarczeniem smakowitej domeny, infrastruktury, SEO, marketingu i długofalową opieką nad serwisem to ta górna granica.

W tej sytuacji poniżej 10k nie schodziłbym w ogóle nawet przy małym serwisie. Ze względów bezpieczeństwa. Jeśli słyszałeś o kłopotach Ashley Madison, to powinieneś zrozumieć, dlaczego.

Oczywiście można też znaleźć studenta, który zrobi to za 500zł. Jakości możesz sam się domyślić, potencjalnych problemów również. Za 50-150zł student może skonfigurować gotowe narzędzie (już bez niespodzianek), ale nie widzę na horyzoncie niczego popularnego, co obsłużyłoby taki temat.
Powrót do góry
mds

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 8:47 am  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

No tak właśnie myśleliśmy, że tanie to nie będzie :)
Studenci odpadają, jestem grafikiem i wiem jak potrafią namieszać psujący rynek amatorzy, także w grę wchodzili by tylko fachowcy.
W każdym razie dzięki za odpowiedź, i czas zacząć kombinować jakieś większe fundusze.
Powrót do góry
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Webmasterstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach