Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Silnik graficzny 3d

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Biblioteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
82kris

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 10:48 am  OP    Temat postu: Silnik graficzny 3d Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam
Na samym początku napiszę że nie jestem pewien czy w dobrym dziale jestem więc w razie czego proszę o przerzucenie tematu.

Ostatnio natrafiłem na taki program jak Planit Fusion - służy on do robienia projektów wnętrz w 3d. Chciałbym się troszkę zagłębić w ten temat. Zastanawia mnie jakiego mogą używać silnika graficznego i czy była by możliwość napisania bardzo prostego programu (za pomocą VB.net + jakiś silnik graficzny). do zaprojektowania np jednej formatki meblowej w 3d którą można modyfikować wymiarowo???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Biblioteki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach