Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

Web Search API - google, bing,, czy znacie jakies darmowe???

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Biblioteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kan8aha4

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 10:15 am  OP    Temat postu: Web Search API - google, bing,, czy znacie jakies darmowe??? Odpowiedz z cytatem Pisownia

Witam, jestem nowy z API i chciałbym wiedzieć, czy istnieje API (alternatywa dla platnego Google i Bing) ktore jest całkowicie bezpłatne i w miare niezawodny;). Nie stac mnie na Google a potrzebuje dosyc sporo dziennych queries. z gory dzieki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chemikk

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 1:38 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Może spróbuj https://duckduckgo.com/api

“There are only two hard things in Computer Science: cache invalidation and naming things.”
Phil Karlton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kan8aha4

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2013 11:54 am  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Dzieki za odpowiedz! Problem z duck duck go jest taki ze oni traktuja siebie jako wyszukiwarke czyli search engine, jednak ich zapytania kierowane sa do google i wikipedii. W dodaktu, ich API to 'instant answer' czyli odpowiedzi ktore sa brane z indexu google, bing i wikipedii. ja natomiast szukam darmowego API ktore daloby mi wyniki wyszukiwan w postaci pelnych stron www (ktore potem moge posortowac np. na same artykuly czy blogi). szukam zatem dalej :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Biblioteki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach