Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

[Google API] Autoryzacja aplikacji

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Biblioteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmas

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 2:12 pm  OP    Temat postu: [Google API] Autoryzacja aplikacji Odpowiedz z cytatem Pisownia

Chcę skorzystać ze statystyk Google Analytics we własnej aplikacji. Jak się zalogować? Jest opis tu ale ni w ząb go nie rozumiem. Mam mail i hasło do konta google i ogólnie wszystko, co potrzeba. Co krok po kroku zrobić, aby okazał mi swoją łaskę? Co trza zrobić, aby móc podejrzeć wypłodziny tego?
ArekPastuszka

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 9:52 am      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Wiem, że temat stary ale myślę, że warto podlinkować rozwiązanie Twojego problemu, gdyż temat ten mi też nastręczył sporo trudności, a jego rozwiązanie zajęło sporo czasu:

Pierwsze rozwiązanie wykorzystujące bibliotekę udostępnioną przez Google, api console i dane z niej wygenerowane - jak dla mnie niezawodne:http://stackoverflow.com/questions/9863509/service-applications-and-google-analytics-api-v3-server-to-server-oauth2-authenDrugie rozwiązanie wykorzystujące login i hasło do konta google - zdarzają się problemy z autoryzacjąhttps://code.google.com/p/gapi-google-analytics-php-interface/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Biblioteki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach