Forum Coders' city Strona Główna Coders' city
Nasza pasja to programowanie!

PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja 
Archiwum starego forum + teoria    RSS & Panel/SideBar
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanie... Zasady

RSS & SideBar (Hotlista, Panel)

Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jelcyn
Site Admin

PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 4:21 pm  OP    Temat postu: RSS & SideBar (Hotlista, Panel) Odpowiedz z cytatem Pisownia

Oto nowy bajer jaki dodałem: http://www.coderscity.net/subscribe.php

Używam opcję dodaj panel (Operka 7.23) i mnie się ten bajer podoba. Aha i nie dawajcie zbyt częstego odświeżania (proponuje co 60 minut) bo i tak forum mi generuje spory transfer

Ostatnio zmieniony przez jelcyn dnia Nie Sty 14, 2007 11:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chudy

PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 4:36 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

RSS jest bardzo wygodny. Lubie z niego korzystać odkąd dodali go do Operki. Doskonały pomysł, gratulacje ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
jelcyn
Site Admin

PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 4:38 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Chudy napisał:
RSS jest bardzo wygodny. Lubie z niego korzystać odkąd dodali go do Operki. Doskonały pomysł, gratulacje ;-)

od 2 dni walał mi się plik ZIP (pobrałem go, gdy okienko code edytowałem) na pulpicie więc w końcu spróbowałem go zainstalować!

aha, jak ktoś zna ciekawe i funkcionalne pluginy, niech da mi znać jestem otwarty na różne propozycje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bartosz

PostWysłany: Wto Paź 25, 2005 2:34 pm      Temat postu: Czy można w ten sposób? Odpowiedz z cytatem Pisownia

Ja używam spersowalizowanej strony startowej Googla
http://www.google.com/ig
Można tam dodać kanały RSS, nie jako plugin - boczne okno w Operze, Mozilli, ale jako element zwykłej strony startowej w oknie głównym. Fajne - można śledzić pogodę, najświeższe newsy, ale gdyby można jeszcze mieć wgląd w naświeższe wiadomości z forum Visual Basica to byłoby fantastycznie móc sobie codzień przeczytać co się dzieje akurat na forum.
Niestety, gdy generuję kanał pod podanym adresem dostaję tylko sidebara, czy jest możliwość aby dostać adres kanału?
Np. jak ten http://panorama.infor.pl/rss/aktualnosci.xml

Ps
Polecam http://www.google.com/ig :)
Bart

Marcin_Miga

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 2:04 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

A jak dodać tego RSS-a do ThunderBirda?
Do Opery jakoś mi się udało. Już nie pamiętam jak, a usunąłem. Ale chciałbym wiedzieć jak do TB...

pozdrawiaMM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Bobinho

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 5:52 pm      Temat postu: Re: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Z tego co ja pamiętam to TB jest programem pocztowym, a tu jest mowa o pluginie do przeglądarek :]
Luke

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 8:49 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

Sorry za wykopywanie starego wątku, ale adresem jest np. to: http://www.coderscity.net/panel.php?rss&n=20&m=60&t=1000&s=3600&l=0
mihau87

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 4:41 pm      Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

mnie pewnie ktos zjedzie zaraz ale musze zapytac:P
jak dodac subskrypcje do konkretnego posta? bo nie chce do calego forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jelcyn
Site Admin

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 5:02 pm  OP    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia

nie da się.
tylko na maila możesz otrzymywać powiadomienia
Powrót do góry
Odpowiedz do tematu    Forum Coders' city Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach